ege_somine_model

Baca Sistemleri

ege_somine_model

"FLEX BACA SİSTEMİ"

Her tip yakıt cinsine uygun baca sistemi (Odun, Kömür, Gaz, Fueloil) olmakla beraber, olası baca uygulamalarında en emniyetli ve süratli çözümdür. Baca yüksekliğinin 30 m'ye kadar olduğu durumlarda tek parça baca montaj olanağı sağlar, en kısa sürede ve en tasarruflu montaj imkanı sunar. 316L çift sarım paslanmaz çelik baca, pütürsüz iç cidarı sayesinde kurum tutmaz.

 

EAS INOX BACA SİSTEMİ

Doğalgazlı ve likit sistemler için en uygun baca sistemidir. Yoğuşmalı ve basınçlı sistemlerde sızdırmazlık garantisi (P1/0,006) verir. Baca malzemesi; birleşim noktaları ve detayları Lazer teknolojisi ile muazzamdır. Korozyon ve asitlenme oluşumlarına karşı yüksek dayanıklılık sağlar. Geçme ve kilit sistemi üst düzeydedir.

 

DUAL INOX BACA SİSTEMİ

Çift cidarlı izolasyonlu bacadır. Kurum yangını güvenliği sağlar ve P1 sızdırmazlık garantisi vardır. Dış cephe kullanımında emniyetli ve estetik çözüm sağlar. İç mekanda da bacanın oluşturacağı alan kaybı, tuğla ve sıva kirliliğinden kurtarır.

 

HAZIR BACA ŞAPKALARI

Şaftı, şapkası, iç bağlantı borusu, çatı yatılım modülü ile komple bir hazır baca çözümüdür. Baca yapımı, inşaatı ve çatı yalıtımı gerektirmez, çok kısa bir sürede montajı yapılır. Şiddetli rüzgar ve dahi fırtınaya ve depreme dayanıklı, sızdırmaz kurum yangın güvenliklidir.