Hakkımızda

Ege Şömine

EGE ŞÖMİNE, ‘Isıtma Sistemleri ve Dekorasyon’ konularında faaliyet göstermektedir. Şömineler, İthal Şömine Tipi Sobalar, Şömine ve Sobalı Kat Kalorifer Sistemleri, Elektrikli ve Bio Şömineler v.b., ürün yelpazemizde bulunan, Avrupa’nın ünlü markaları seçenek olarak sunulmaktadır. İzmir’de uzun yıllar sürdürülen çalışmaların ve deneyimlerin birikimi sonucu, yaklaşık on yıl önce Aydın’da ilk Şömine Firması olarak kurulan Ege Şömine, yirmi yıllık deneyimleri ile Aydın’dan her bölgeye hizmet vermektedir.
‘Hayallerinizin Gerçeğe Dönüştüğü Nokta’ sloganı ile hizmet veren firmamız; her türlü taleplere hızlı ve kaliteli çözümler getirebilecek standartlardadır. Görsel mükemmeliyetin yanı sıra, teknik kusursuzluğu da ilke olarak edinmiştir. Deneyimlerini teknolojik gelişmeler ve yeniliklerle birleştiren firmamız, üç boyutlu tasarımları ile yaratıcılıkta sınır tanımayarak, müşterilerinin zevkine ve mekanların mimari yapılarına uygun şömine modelleri oluşturarak, maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak amacındadır.
Yaşam kalitenizi artırarak size uzun yıllar hizmet edecek ve yaşam alanınıza değer katacak şömineler ve Hayallerinizi gerçekleştirmek üzere hizmetinizde…
EGE ŞÖMİNE…

Şöminenizin içerisine yerleştirilen hazne tamamen çevre dostudur…

Haznesiz şömineler ateşten çıkan karbon monoksit v.b. gazları tam yakmadığı için yanma sırasında oluşan zehirli gazları doğaya yaymaktadır.
Kapalı hazneli bir şömine ise, doğru şekilde yakıldığında çevreye olan zararı minimum seviyeye düşürür.

Çevre ile ilgili olarak…

Odun diğer enerjilerin yerine geçebilir(petrol, kömür gazı), yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Fosil enerjilerinden farklı olarak atmosfer içinde, ormanlar tarafından emilen karbon gazının dönüştürülmesinden dolayı enerji odununun kullanılması ile klimalı ısıtmalara karşı (sera etkisi) mücadelede güçlü bir destek sağlar.

• Enerji odunu ayrıca orman ve çevresinin alt ürünleri ve atıklarının değerlendirilmesinde mükemmel bir olanak sağlar. Son olarak bu kaynak sayesinde ormanlarımızın rasyonel idaresine, peyzaj kalitesine, hidrolojik ve klimatik dengeleri sağlama açısında rasyonel bir idareye iştirak etme olanağı sağlar.
Danışmanlık hizmetleri; yüzlerce seçenek arasından uygun modeli seçmek; hazne, dış kaplama, baca özelliği, malzeme niteliği hakkında problemsiz çözümler üretmek için uzman görüşleri…
Zevkle kullanım; duman, is ve ateş kıvılcımı gibi sorunlar olmaksızın şömine keyfinin yanı sıra, daha az odun tüketimi ile daha çok ısı verimi elde etme.
Mükemmeliyetçilik; görsel tatminin yani sıra, teknik kusursuzluğa koşulsuz önem.
Güvenilirlik; standart ve normlara uygunluk.
Yeşik Alev; ekolojik dengeye zarar vermeyen ve yenilebilen ekolojik enerji kaynağı odun kullanımına destek.
Bütçeye katkı; odun, 3600/kg kalori içeriği ile gelişmiş şömine haznelerinde yüksek performansa yanarak, elde edilen maksimum ısıyı mekana dağıtarak, ekonomik ısınmaya destek.

Bize hemen ulaşmak için buradan mesajınızı iletebilirsiniz.

Mesajınız için teşekkürler :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty